
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii - Notebook Business (327) - Notebook mainstream (465) - Privacy screens (37) - Tablete business detasabile (52) - Genti, rucsaci notebook (155) - Periferice, adaptoare notebook (31) - Standuri & cooler laptop (13) - Alte accesorii notebook tablete (164) - Tablete, e-book reader (238) - Tablete Grafice (10) - Smartwatch (173) - Accesorii mobile (169) - Accesorii smartwatch (39) · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 26-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Cutie protectie carduri de memorie
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tip de carcasă | Carcasă tip săculeț |
| Culoarea produsului | Negru, Gri |
| Material | Policarbonat, Silicon |
| Caracteristici protecție | Rezistent la praf, Rezistent la șoc, Rezistent la stropire |
| Ţara de origine | China |
| Compatibilitate | 4x CF, 8x SD, 16x microSD |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 83 mm |
| Adâncime | 125 mm |
| Înălţime | 30 mm |
| Greutate | 114 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Lăţime ambalaj | 100 mm |
| Adâncimea ambalaj | 200 mm |
| Înălţime ambalaj | 35 mm |
| Greutatea pachetului | 202 g |

Pret lichidare: 3.00 RON

Pret lichidare: 57.50 RON

Pret promo: 73.66 € până la 30/06/26
Pret lista: 74.81 EUR fara TVA

Pret promo: 8,183.22 RON până la 31/05/26
Pret lista: 8,363.33 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)